En Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kim ne derse desin, doğum günleri son derece güzel ve son derece kişiye özeldir. Anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi günler çoğul olan günler iken doğum günü ikiz kardeşiniz bile olsa size özeldir.

O yüzden özellikle o gün, sevilmek istemek, şımarma ve tembellik hakkını kullanmanız son derece haklı bir sebeptir ve evet sizi gerçekten sevenler, o günü size özel kılmakla mükelleftir biraz da.

Sevgi emek ister en azından ve kişinin sevildiğini bilmesi en temel gereksinimlerinin başında gelir. O zaman doğum günü olan insanlara, kendilerini sizin katınızda özel hissettirecek çok özel armağanlar vermek gerekir ama elbette bu özel armağanları paraya indirgememek gerekir.

doğum günü hediyeleri

doğum günü hediyeleri

İşte O Hediyeler

İşin özünde herhangi bir mağazaya girip, markalı bir ürün almak değildir keramet. Emek vermek, düşünmek, onunla geçirdiğiniz paylaşımlara yönelik, katma değeri olan her şey bir armağandır.

Yoksa hediye almak işin en kolay tarafıdır. En sevdiği şiirin ya da şarkı sözlerinin yazdığı bir seramik kupa özel bir armağan olabilir, örneğin.

El emeği, kendinizin öreceği bir bere ya da sevdiğiniz kişi ile ortak giyebileceğiniz bir tişört hiç fena hediyeler sayılmaz.

Tüm bunların yanında o çok gitmek istediği konsere 2 bilet, hayalini kurduğu bir tatil, arayıp bulamadığı bir kitap ya da plak da ölümsüz olabilecek armağanlar arasındadır.

Yanıtla