Mevsim İstanbul

Özellikle son dönemlerde konut projelerini inceleyen insanların büyük bir kısmı için en fazla önem sahibi olan konuların başında, doğa ile şehrin iç içe geçmesi gelmekte. Çünkü bu sayede insanlar bir yandan şehir merkezlerinde istediklerini elde edebilirken diğer bir yandan ise şehrin kalabalığından kendini kurtarmış oluyorlar. Mevsim İstanbul ise insanlara bu konuda tam anlamıyla istediklerini vermeyi hedefliyor.

Yeni Cazibe Merkezini Keşfedin

Genel olarak Mevsim İstanbul son dönemlerde adından çok sık söz ettiren Kağıthane’de konuşlanmış bir proje olarak ön plana çıkmakta. TEM’in hemen yan kısmında yer almasından dolayı her yöne ulaşım hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde yapılabiliyor. Böylesine şehrin içerisinde yer almasından sonra oldukça mükemmel bir orman manzarasına sahip olması ile beraber insanlara her zaman istedikleri doğal manzarayı da oldukça başarılı bir şekilde sunmuş oluyor. Proje Nişantaşı Üniversitesi’ne yalnızca 1.5 km uzaklıkta iken Axis AVM’ye 2.5 km uzaklıkta. Bunları yanı sıra Mevsim İstanbul projesi pek çok ilçeye de oldukça yakın. Levent’e 5 km, Beşiktaş’a 8 km, Taksim’e 9 km, Eyüp’e 7 km uzaklıkta olan proje Maslak’a ise yalnızca 7 km uzaklıkta.

 

Tüm Sosyal Olanaklar Burada

2+1’den başlayıp 4+1’e uzanan oldukça geniş yelpazedeki konut projesi içerisinde tüm sosyal olanaklar da sağlanmakta. Böylece oldukça kaliteli bir yaşam insanları bekliyor olacak. 60 aya kadar taksit imkanının sağlanmış olduğu projede insanlar kendi istekleri en iyi şekilde karşılayacağına inandıkları konutları inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapabilirler. Mevsim İstanbul hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler ise https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/kagithane/mevsim-istanbul-139-projesi adresini ziyaret etmeleri halinde tam anlamıyla istemiş oldukları tarzda bir eve oldukça kolay bir şekilde erişmenin mutluluğunu yaşamış olacaklar.

Yanıtla