Auranızı Daha Yüksek Tutmak İçin Bazı Öneriler

Son zamanlarda insanlar arasında psikolojik konularla ilgili en çok konuşulan noktalardan bir tanesi de kişilerin auraları oluyor. Her insanın aurası birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Uzman psikologlar genelde geniş ve yüksek aurası olan kişilerin hayatlarında daha olumlu ve başarılı insanlar olduğunu ortaya koydu. Peki auramızı geniş tutmanın yolları var mıdır? Daha yüksek aura sahibi olmak için neler yapabiliriz? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için bu konuya kısa bir şekilde değindik, mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

aura

aura

Olumlu Düşünce Olumlu Enerji

İlk olarak söylememiz gerekir ki aura insanın düşünceleri ile doğrudan bağlantılı bir olgudur. Yani aranızın geniş ya da dar olması, renkleri sizin düşünceleriniz ve doğru orantılıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi bu noktada devreye giren olumlu düşünmektir. Eğer olumlu düşünürseniz auranız daha yüksek, daha geniş olacak. Tam tersine kaygılı, stresli, huzursuz ve mutsuz bir halde olursanız auranız sağlıksız hale gelecek. İşte bu kadar basit. Tam bir doğru orantı.

yoga

yoga

Dolayısıyla ağrınızı her zaman geniş tutmak için size tavsiyelerimiz var. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi olumlu düşünmeye özen göstermelisiniz. Eğer isterseniz meditasyon yapabilirsiniz. Bu işlem zamanla alışacağınız sizi her zamankinden daha huzurlu ve dingin hissetmenizi sağlayacaktır. Son olarak ayaklarınızda belli periyotlarla tuzlu suda bekletmenizi öneriyoruz. Bu da sizin elektriğinizi ve gerginliğinizi almanıza yarar.

Yanıtla