Delikli Saç Fiyatları

Delikli saclar, kullanım alanlarına bağlı olarak farklı biçimlerde tasarlanan ürünlerdir. Delikli saclar farklı projeler için tercih edilmekte sektörde cazip ve ekonomik fiyatları ile de ilgi ve talep görmektedir. Delikli sacların ürün fiyatlandırmalarında satın alınacak delikli sacın model, marka ve teknik niteliklerine göre delikli sac fiyatları değişkenlik göstermektedir. Delikli sac alanında satış yapan firmalar, müşterilerine sundukları ürün modelleri arasında farklı bütçeler içinde uygun olabilecek ekonomik fiyatlarla birbirinden kaliteli ve özgün delikli sacları beğeniye sunmaktadır.

Delikli Saç Nedir? 

Delikli saclar, yüzeysellik ve kullanılabilirlik bakımından belirli bir düzendeki normal düz saclardan delinerek tasarlanan sac çeşitleridir. Delikli saclar, çoğunlukla su veya havanın geçebilmesini sağlamak için havalandırma ya da filtreleme gibi noktalarda tercih edilen ürünlerdir. Hafif ve ince yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Özellikle metal delikli sac ile galvaniz sac gibi çeşitler bu nitelikleri taşımaktadır.

Delikli Sac Modelleri 

Delikli sac modelleri, soğuk haddelenen çelik, paslanmaz çelik gibi farklı türlerde üretilmektedir. Dkp, krom (paslanmaz), galvaniz, alüminyum, plastik ve siyah sac  delinebilen sac türleri arasında yer alır.
Delikli sac modelleri, farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Farklı ölçülerde üretilen saclar, yüksek güç ve ağırlık oranları ile talep görmektedir. Delikli sac modelleri, estetik bakımdan değerlendirildiğinde oldukça fonksiyonel ve göze hitap eden bir tasarıma haizdir. Delikli saclar, birden fazla modelleri ve uygun delikli sac fiyatları ile ekonomik ve çok yönlü bir kullanım imkanı sunmaktadırlar.

En Çok Tercih Edilen Delikli Sac Şekilleri   

Delikli Saçlarda kare delikli sac, oval delikli sac, yuvarlak delikli sac çeşitlerinin kullanımına da sıklıkla rastlanmaktadır. Geometrik şekiller esas alınarak hazırlanan saclar, bir çok alandaki kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanarak kaliteli malzemelerle delik ölçü ve aralıklarında Avrupa standartları göz önüne alınarak imal edilmektedir. Sac kalınlıkları, delik genişlikleri, sac ebatları talebe ve standartlara bağlı olarak değişiklik taşımaktadır. Delikler arası mesafeler ise en yüksek verimi sağlayacak minimum ölçülerdedir. Sac ebatları, istenilen en ve boyda üretilebilmektedir.

Delikli Sacın Kullanım Alanları Nelerdir?

Delikli saclara ilişkin olarak delikli sac fiyatları kadar delikli sacların kullanım alanları da merak edilmektedir. Delikli saclar, sanayi ve endüstriyel sektörler başta olmak üzere birçok alanda kullanılmakta olan ürünlerdendir. Un, çeltik, yem, fındık, eleme, dekorasyon, filtre, otomotiv, kimya ve ziraat işlerinde ve fabrikalarda oldukça geniş bir kullanım ağına haizlerdir. Delikli saclar, siparişte talep edilen özel ölçülerde de kesilebilmektedir. Dekoratif ve fonksiyonel tüm gereksinimler için delikli saclar profesyonel firmalar tarafından üretilmektedir.

Delikli sacın kullanım alanlarından biri de metal tabelalar ve metal panolardır. Delikli saclar, sahip oldukları işlevler ile filtre olarak da kullanılmaktadırlar. Pratik ve kullanışlı yapıları ile mimari düzenlemelerde de tercih edilmektedirler. Cephe kaplamalarında ekstra koruma sağlamaktadır.
Dayanıklı olmaları sebebi ile aynı işleve sahip diğer ürünlerden ayırt edilebilmektedirler. Bir diğer delikli sac kullanım alanı ise güvenlik sektörüdür. Güvenlik tedbirleri ve güvenlik bariyerlerinde delikli saclar kullanılmaktadır.

Delikli Sac Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Delikli sac seçiminde, kaliteli ürünlerin satışını yapan, sektörde tanınan ve güvenilir firmalara satın alma için başvurulmalıdır. Ürüne ve özelliklerine dair bilgi sahibi olmayan şahıs ve firmalar, bu konuda profesyonel olarak çalışan geniş bir kadroya sahip, deneyimli Ceylan Metal gibi firmalar ile iletişime geçmelidir. İhtiyaç duyulan ürün detaylı olarak dile getirilerek, kullanıma uygun ve gereksinimi karşılayacak ürün modelleri bütçe dostu delikli sac fiyatları göz önüne alınarak satın alınmalıdır. Ürününün malzemesinin kaliteli ve çevresel faktörlere dayanıklı olmasına özen gösterilmelidir.

Fiyatlar için https://www.ceylanlarmetal.com/dekoratif-delikli-sac-fiyatlari tıklayın.

Yanıtla