Otomatik Beğeni Ne İşe Yarar? Instagram’da Oto Beğeni Nasıl Gönderilir?

Her paylaşıma fazla beğeninin geldiğini, paylaşımlara gelen yorumlar ile interaktif etkileşim dinamiğinin sağladığı bir Instagram profiline sahip olmak, herkesin ortak arzusudur. Instagram’da yapılan her bir paylaşımın kısa sürede istisnasız olarak etkileşim alabilmesi için sadece takipçinin fazla olması yeterli değil. Hatta günümüzde organik olarak sunulan takipçi hizmetlerini kullanmakta, her paylaşımın fazla beğeni alabilmesi için yeterli değildir. Bu yüzden Instagram paylaşımları için sunulan beğeni hizmetleri de son zamanlarda kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri hizmetler arasında yer alıyor. Ancak beğeni hizmetleri de niteliklerine göre farklı kriterlere sahiptir. Özellikle de otomatik beğeni paketleri son zamanlarda beğeni hizmetlerinin en popüler paketleri arasında yer alıyor.

Otomatik Beğeni Ne İşe Yarar? Instagram’da Oto Beğeni Nasıl Gönderilir?

Instagram Oto Beğeni Paketi Nedir?

Oto beğeni veya tam adıyla otomatik beğeni hizmetleri, adından da anlaşılacağı üzere profildeki paylaşımlara otomatik olarak beğeni gönderimi gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmette Instagram gönderisi paylaşıldığı anda otomatik olarak beğeni gönderimi gerçekleştirilir. Dolayısıyla hiçbir gönderinin etkileşim almaması veya etkileşiminin düşük kalmaması sağlanmaktadır. Otomatik beğeni satın al hizmetinin paylaşım yapıldığı anda beğeni gelmesinden çok daha fazla avantajı bulunur. Bu yüzden beğeni hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından daha yoğun şekilde kullanılıyor.

Otomatik beğeni hizmetlerinde, tek bir Instagram gönderisine değil, tüm gönderilere beğeni alınmış olur. Ancak oto beğeni hizmetleri geriye dönük paylaşımlar için değil, aksine gelecekte yapılacak paylaşımları baz alır. Yani oto beğeni hizmeti kullanılmaya başlandığı andan itibaren yapılan her paylaşıma otomatik olarak beğeni gönderilir. Bu sayede her paylaşımın anında etkileşim alarak, hesap genel etkileşimi açısından ciddi bir katkı vermesi sağlanır.

Otomatik Beğeni Nasıl Gönderilir?

Otomatik beğeni hizmetleri, “yapılacak” tüm yeni paylaşımlar için beğeni gönderimini kapsamına alır. Yani profildeki eski gönderiler için alınabilecek bir beğeni hizmeti değildir. Otomatik beğeni satın al hizmeti kullanıldığında her gün yapılacak paylaşım için otomatik olarak beğeni organik hesaplardan gönderilir. Otomatik beğeni hizmetinde beğenilerin gönderimi tek bir seferde yapılmaz ve 1 aylık sürece yayılır. Bu çerçevede 30 gün boyunca her gün yapılacak 1 paylaşım için beğeniler otomatik olarak gönderilir. Alınan oto beğeni paketi limiti 30 gün için eşit şekilde bölünerek, her gün yapılan yeni paylaşım için belirlenen limitte beğeniler otomatik olarak gönderilir.

Otomatik beğeni hizmetinde paylaşıma beğeni gönderilmesi için her gün ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmadan, beğeniler gönderilir. Instagram otomatik beğeni hizmeti hem fotoğraf hem de video gönderileri için kullanılabilmektedir. Ancak Instagram video gönderileri için otomatik beğeni alındığında, video izlenme artması gibi bir durum söz konusu olmaz. Bunun için ayrıca bir hizmet kullanılması gerekiyor.

Otomatik beğeni hizmetlerinde beğeniler, profildeki takipçiler dışından gönderildiği için paylaşımların herkese açık olması gerekir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde otomatik beğeni satın al hizmetlerinden tüm gönderiler için faydalanılabilir.

Otomatik Beğeni Hizmetinin Avantajı Nedir?

Otomatik beğeni hizmetlerinin, geleneksel Instagram beğeni hizmetlerine nazaran birbirinden önemli avantajları bulunuyor. Bu avantajlarının en başında kesinlikle her bir gönderi için tek tek beğeni hizmeti almakla uğraşılmaması geliyor. Çünkü oto beğeniler 30 günlük periyotta yapılan günlük 1 paylaşım için gönderiliyor. Bunun dışında otomatik beğeni hizmetleri sayesinde sadece tek bir gönderinin beğeni şişkinliği yaşarken, diğer gönderilerinin beğeni sayısının düşük kalması gibi bir tablo ortaya çıkarmaz. Bu çok daha kaliteli bir Instagram profiline sahip olabilmeye yardımcı olur.

Instagram profilinizde yapacağınız günlük 1 paylaşım için olacak şekilde 30 gün boyunca otomatik beğeni gelmesini istiyorsanız instasosyal.com/instagram-otomatik-begeni adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtla