Aşka ve Sevgiye Dair, Gül Buketleri

Çiçek buketleri, sevdiklerimizin hayatımızda özel olduklarını anlatmanın ve onlara verdiğimiz değeri belli etmenin en güzel yoludur. Canlı ve mis kokulu çiçekler arasında özel bir yere sahip olan gül buketleri, bambaşka bir dünyaya sürükleyen, hoş ve göz alıcı güzellikleri ile en güzel hediyelerden biridir.

En Çok Tercih Edilen Gül Çeşitleri ve Renkleri

Farklı renk seçeneklerine sahip olan güller bu renkleri ile her ne kadar farklı anlamlara bürünseler de her bir rengi ve her bir yaprak yapısı ile birbirinden özel ve güzeldirler. Sarı, beyaz, pembe, turuncu gibi renk seçimlerinin yanı sıra en çok tercih edilen ise kırmızı güllerdir. Bunun yanı sıra mor, mavi ve siyah gül seçenekleri de buketler içersinde yer alabilen ve de nadir buluna özellikleri ile dikkat çeken renkleridir.

kütahya çiçek

kütahya çiçek

Gül Buket Aranjmanları

Gül buketleri sevdiklerinize sunabileceğiniz en ideal hediye seçimleri arasında yer alırken aynı zamanda aranjmanları ile de dikkat çekerler. Kimi gül buketi aranjmanlarında tüller ile yapılan bir süsleme kullanılır kimi zaman ise tasarımlar daha pastel tona sahip olan hasır ipler ve tüller ile desteklenir.

Geçmişte daha tek düze olan aranjmanlar yer alırken günümüze bakıldığında daha fazla çeşit sunulan tasarımlara erişebilmek mümkün olabiliyor. Ayrıca size özel olarak dahazırlanan muhteşem buketleri sevdiklerinize armağan edebilme imkanınızda bulunuyor.

Özellikle kırmızı güller sevdanın ve aşkınen masum halini sunarken içineeklenen gelin çiçekleri ile muhteşem bir ambiyansı sunuyor. Aranjmanlarda aynı zamanda vazolara, sepetlere veya benzeri olan birçok ürüne yer açılabiliyor. Son derece gösterişli olan sunumların yanı sıra oldukça sade ama son derece etkili olan aranjmanları da seçmeniz mümkün. Birçok farklı renk seçeneği ile karışık bir gül buketi hazırlatmanızda oldukça şık bir görsellik katacaktır.

Yanıtla