Dekorasyonun İnce Noktaları Nelerdir?

Bir evi güzel yapan  kesinlikle ve kesinlikle onun nasıl dekore edildiği ile ilgilidir.  Son yıllarda dekorasyon hususu  ayrı bir önem kazanmıştır.  Siz de küçük dokunuşlarla çok küçük masraflar ile evinizi bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Ve bunu dekorasyon ile gerçekleştirebilirsiniz.  H er evde kolayca uygulanabilecek ve evin havasını bambaşka hale getirecek bazı tavsiyelerinizi bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için paylaştık.  Eğer evinizde yeni bir ambiyans, taze bir görünüm elde etmek istiyorsanız verdiğimiz bu püf noktalarını kesinlikle okuyup evinizde uygulamalısınız.

dekorasyon

dekorasyon

Evinizde Sizden Bir İz Bırakın

Her insanın özel yaşam alanı olan ev  kesinlikle hepimiz rahat hissetmemiz gereken yerdir. Rahat olmak mutluluğu da  peşinde getiriyor.  Bu yüzden öncelikle istediğiniz  o tarzı kafanızda belirlemelisiniz.  Daha sade bir  ortam mı tercih edersiniz, yoksa renkli, iç açıcı, cıvıl cıvıl bir ortam mı? Buna karar verdikten sonra  renklerden ve desenlerden yararlanarak evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Mesela evinizde beyaz hakim ise ortama enerji katmak için abajurunuzu tezat renkli bir  üründen yana tercih edebilirsiniz.  Özellikle kırmızıyı sizlere öneriyoruz.  Yine renkli objelerle ortamı süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda  yaygın olan bir başka  ekol ise  bir köşede size anlatan  köşe ortam oluşturmaktır. Bu köşede yaptığınız el işleri,  farklı eskitme çerçeve resimlerinizi sergileyebilirsiniz  ya da koleksiyonunuzu yerleştirebilirsiniz. Eğer evinizde çok eşya varsa öncelikle bu kalabalıktan kurtulmanızı öneriyoruz.

Yanıtla