Dünyanın En İyi 5 Dermokozmetik Markası

Kozmetik sektörü inanılmaz bir rekabet içinde, gerek yerli, gerek yabancı markalar pek çok farklı vaatler, fiyat politikaları ile insanlara ulaşmaya çalışıyorlar.

Her üretim alanının aslında kapitalizm sisteminde ayakta kalmak için rekabet koşullarına uyması gerektiği düşünülür ise yapılan tüm çalışmalara saygı duymak gerekiyor.

Yine kozmetik sektörüne dair yapılan bir araştırmada dünyanın en iyi markaları açıklandı. İşte o markalardan bazıları.

la roche

la roche

  1. Avene

İçeriğinde yer alan Avene termal sularının da etkisiyle, dünyanın en iyi dermokozmetik markaları arasında çok özel bir yere sahip. Çözüm odaklı olarak çalışan bir marka.

  1. Bioderma

47 yıl önce bir eczacının biyolojiden güç alan dermatoloji sloganı ile piyasaya sunduğu marka tamamen dermokozmetik olup, ürünleri yapılan inovasyon çalışmaları ile sürekli geliştiriliyor.

  1. Mustela

Yaklaşık yetmiş yıldır piyasada olan marka çocuk ürünleri konusunda oldukça iddialı ve birçok çocuk kozmetik ürünü bulunuyor. Çocukların cildinin ne kadar hassas olduğu düşünülür ise ürünün önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

bioderma

bioderma

  1. Olay

Yaşlılık karşıtı, yani anti aging ürün denince dünyada akla gelen ilk markaların başında geliyor ve dünya çapında da pek çok kadın bu markanın ürünlerini güvenle kullanıyor.

  1. La Roche

Avrupa’nın dünyaya sunduğu markalardan birisi ve markanın çok fazla ürünü bulunuyor. Avrupa’da reçete ile eczanelerde bile satılan ürünlerinin bulunması markanın işinde ne derece iyi olduğunun göstergesi.

1 Yanıt to “Dünyanın En İyi 5 Dermokozmetik Markası”
  1. Esra YILMAZ 10 Nisan 2019

Yanıtla