Mikro-Rinoplasti Tekniğiyle Burun Estetiği

Dünya geneline bakıldığı zaman en çok uygulanan estetik ameliyat burunestetiği olarak görünüyor. İnsanlar burun şeklinin değiştirilmesi, burunun ucunun şeklinde değişiklik yapılması, burun kemiğinin görünümü gibi pek çok konuda estetik yaptırmaya başvuruyor. Dünyada büyük bir popülariteye sahip olan burun estetiği aynı şekilde ülkemizdedeoldukça rağbet görüyor. Tabii fazla ilgi gören şeyler yeniliğe ve gelişime açtır her zaman. Bunu fark eden Dr. Yakup Avşar estetik cerrahi alanında çok önemlibirprojeye imza attı. Öyle bir teknik geliştirdi ki adını estetik tarihine altın harfler ile yazdırdıdesekabartı olmaz kesinlikle. Geliştirdiği teknikler ile burun estetiğinde alışılmış olan tüm kalıpları yok ederek burun estetiğinin uygulanışını bizzat kendisi düzenlemiş oldu.

burun estetik

burun estetik

Ulaşılması Zor Noktalara Ulaştırıyor

Burun estetiği alanında son zamanlarda en çok tercih edilen teknik şüphesiz mikro-rinoplasti tekniği olarak görünüyor. Bizzat Dr. Yakup Avşar tarafından geliştirilen bu yöntem ile burun estetiği çok daha kolay vebaşarılıbir hal aldı. Alanının en iddialı isimlerinden biri olan hatta ilk akla gelenismi olan Dr. Yakup Avşar bu teknik sayesinde ameliyatların daha kısa sürede sonuçlanmasını ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Endeskopi yardımı ile yapılan kapalı burun ameliyatlarını kolay bir hale getiren bu yöntem açık burun ameliyatlarına duyulan ihtiyacı da ciddi oranda azaltmış vaziyette. Üstelik sayın Dr. Yakup Avşar’ın geliştirdiği teknik yalnız bunla da sınırlı değil. Bu teknikte kullanılan ve pek çok kolaylığa yol açanmikro motorlardayine bizzat Dr. Yakup Avşar’a aittir. Bu mikro motorlar sayesinde burun içerisinde ulaşılması mümkün olmayan tüm noktalara rahatlıkla ulaşılıyor. Aynı zamanda mikro kamera yöntemi ile ulaşılması zor olan bu noktalarda müdahale yapmakta oldukça rahat bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Mikro Motorlar Kemik Şekillendirmede Destekçi

Bilindiği gibi burun estetiğinde en önemlikısımburun kemiklerinin şekillendirilmesidir. Bu durum kesinlikle profesyonel imkanlar ve işinin ehli olan insanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Zira iyi bir işçilik olmadan yapılmaya çalışıldığında ciddi zararlar oluşturabilir. İşte tam da bu noktada yine Dr. Yakup Avşar sahneye çıkıyor. Daha önce sözünü etmiş olduğumuz mikro motor sistemi ve mikro kamera yöntemi ile ameliyatın gidişatı çok rahat bir şekilde belli oluyor.

avşar 3d maske

avşar 3d maske

3D Maske Yöntemiyle Tanışın

Dr. Yakup Avşar’ın tasarladığı teknikler mikro-rinoplastiyöntemi ile de sınırlı değildir. Tıp dünyasının yakından takip ettiği ve Avrupa ülkelerinde de kullanılmaya başlanan 3D mask yöntemi de burun estetiğini kolaylaştıran önemli tekniklerarasında yer alıyır. Son zamanlarda yapılan burun estetiklerinin büyük bir çoğunluğunda bu teknikten de yararlanılmış. Bu teknik size büyük bir kolaylık sağlıyor. Ameliyattan önce dijital ortamda doktorunuz tarafından tasarlanan ve 3 boyutlu bir maske formunda çıktısı alınan yüz maskenize bakarak yeni burnunuzu ve yeni burnunuzun yüzünüze yakışıp yakışmadığını bizzat kendiniz tayin edecek ve bunun rahatlığı ile ameliyata girebileceksiniz.

Her Şey Sizin İçin

3 boyutlu yüz maskesi tekniği ile pek çok insan yapacağı olası bir hatadanda dönmüş oldu. Kafasında tasarladığı yeni burun modelinin esasen kendisine yakışmayacağını ve yeni bir plana gitmesi gerektiğini bu yöntem sayesinde insanlar fark etmiş oldu. Asıl istediğinizi belirledikten sonra bunu yüzünüzde de görün ve sonra değişik açılardan defalarca bakın. Evet bu yöntem ile istediğiniz her türlü kolaylık mümkündür. Net bir şekilde burun şeklinize karar verdikten sonrada gönül rahatlığı ile ameliyatınıza girebilir ve daha o andan itibaren hayaller kurmaya da başlayabilirsiniz.

Yanıtla