Duster Ara Atkı

Dacia araçlar için tasarlanmış olan ara atkı, hem aksesuar olarak hem de fonksiyonellik açısından birçok artı sağlıyor. Dacia Duster gibi SUV özellikli araçlar için yüksek kapasiteli bagaj alanları sunuyor. Bisikletini ve kayağını gittiği her yere götürmek isteyenler için duster ara atkı sunduğu mükemmel çözümler ile kullanıcılarının konforunu artırıyor.

Duster model araçlar fabrikadan çıkış özelliği olarak mevcut tavan çıtasına ek olarak sonradan takılabilen modelleri de bulunuyor. Estetik bir görünüm sunan tavan çıtaları kalabalık ailelerin bagaj sorununu ortadan kaldırıyor ve çok fazla eşya taşıma olanağı sunuyor.

Duster Ara Atkı Özellikleri ve Montajı

Yüksek hız seven Duster araç sahiplerine yönelik tasarlanmış olan ara atkı, uçak kanadı şeklinde olması yüksek hıza ve araçların aerodinamik yapısına uyumlu birer aksesuar olmalarını sağlıyor. Yaklaşık 75 kg bagaj ağırlığını rahatça taşıyabilir ve montajı oldukça kolay şekilde yapılabilir.

Tavan çıtasına ek olarak ara atkı taktırmak isteyenler için duster ara atkı herkesin kolayca takabileceği pratik tasarıma sahiptir. Birbirine paralel duran tavan çıtalarını tam ortadan hizalayarak montajını gerçekleştirdikten sonra şık ve kullanışlı bir tavan çıtasına sahip olmak mümkün olacaktır. Kilitli mekanizması sayesinde araç yüzeyinde herhangi bir tadilat gerekmeden takılması mümkündür.

Duster Ara Atkı Modelleri

Dacia Duster araçların birçok modelindeki tavan çıtaları birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Satın alma aşamasında aracın model yılını da belirtmekte bu yüzden fayda bulunuyor. Çok fazla çeşitliliğe rağmen Duster Turtle ara atkı modelleri araç sahiplerinin en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. İdeal kalınlıkları ve oksitlenme olasılığını en aza indirgemek için eloksallı alüminyum alaşım başlıca hammaddeleri arasındadır.

Yolculuk esnasında rüzgâr ile etkileşimi olumsuz etkileyecek materyale sahip olmayışından sessiz bir kullanım imkânı sunar.  Darbelere karşı ve çalınmaya karşı geliştirilmiş olan kilitli sistemi sayesinde tak çıkar yapmadan sabit bir şekilde kullanım imkânı sağlar. Gösterişli SUV araçların dış görüntüsüne fazladan şıklık kazandırmak bir yandan da tavan çıtalarının yükünü hafifletmek için ideal özelliklere sahip duster ara atkı https://www.canotomotiv.com.tr/duster-ara-atki  siparişlerinizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Yanıtla