İphone’da En Sevilen Uygulamalar Hangileridir?

iPhone için geliştirilen 2021 yılının en iyi uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Listede en iyi uygulamalara hemen göz gezdirebilirsiniz.

En iyi iPhone uygulamaları nelerdir? Apple’in işletim platformu iOS her geçen gün ekosistemine yeni uygulamalar ekliyor. Android’e göre çok daha dikkatli davranan iOS farklı imkanları da içerisinde barındırıyor.

iMovie

Video düzenleme iMovie profesyonellere bile hitap ediyor.

Google Maps

Dünyanın her yerindeki bölgeleri gösteren Google Maps, internet tabanlıdır. Gelişmiş harita özelliği sayesinde iOS’ un en çok tercih edilen uygulamaları arasındadır.

Dropbox

Dropbox, verilerin taşınması ve paylaşılması için kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Referans sistemiyle çalışan bu uygulama iOS’un gözde mobil uygulamaları arasındadır.

Apple Music

Apple Music, geniş müzik arşivi ile kullanıcılarına hizmet veriyor. iOS cihazlar içinde en beğenilen uygulamalardan bir tanesidir.

Flow by Moleskine

En iyi iPad uygulamalarından biri olmayı başaran Flow by Moleskine, çizim yapmaktan hoşlanan kişilerin indirmesi gereken bir uygulamalardan bir tanesidir.

iMessage

iMessenger, Apple cihazları arasında iletişim kurmanızı kolay hale getiriyor. Pratik yapısı ile öne çıkıyor.

Discord

Discord, video oyunu oynayan oyuncuların iletişim sağladığı bir yerdir. Oyun esnasında mesajlaşma, görüntülü ya da sesli iletişim kurma desteği vermektedir. Telefon ya da bilgisayarlarda kolayca kullanılabiliyor.

Snapseed

Ücretsiz uygulamalardan biri olan Snapspreed fotoğraf üzerinde birçok düzenleme seçeneğini barındırıyor. Fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde bu uygulama ile düzenleyebilirsiniz.

Affinity Publisher

Adobe’nin rakibi olarak çıkarılan Mac uygulaması Affinity Publisher, oldukça akıcı ve kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Uygulama içerisinde broşür, poster ve e-kitap hazırlayabilrisiniz.

Clips

Clips en özel anlarınızı sizler için kayıt altına alıyor. Emoji ve muhteşem efektlerden yararlanarak yaratıcılığınızı herkese gösterebilirsiniz. Ayrıca bu içeriklerinizi arkadaşlarınız, aileniz veya dünyayla paylaşabilirsiniz.

iPhone birbirinden özel uygulamaları ile kullanıcılarına destek veriyor. Andorid işletim sistemine göre çok daha güvenilir bir ortam sunmayı başaran iOS bu alanda beklentilere cevap veriyor. Yazımızda bulunan en sevilen iOS uygulamalarını kullanarak sizde aradığınız hizmetlere tek bir adımda kolayca erişebilirsiniz.

Yanıtla