Sevgililer Gününe Özel Tasarım Çiçekler

Sevgililer günü için sevdiğiniz kişiye kendisini daha özel hissettirebilirsiniz. Kütahya Çiçekçi özel aranjmanları ile aşkınıza güzel bir sürpriz hazırlayın. Geleneksel kırmızı gül yerine farklı çiçek demetleri ya da aranjmanlarla süslenmiş buketleri yolladığınız zaman sevdiğiniz kişinin kalbine sıcacık bir dokunuş bırakırsınız.

Sevgiliye Özel Tasarımlı Çiçekler

Sevdiğiniz kişiye özel tasarımlı çiçek buketlerini yollayarak ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Cam bir fanus içinde hazırlanmış gül, papatya ya da lilyum çiçeklerini mesajınızla birlikte yollayabilirsiniz. Özel kutu içinde tasarlanan çiçek buketleri içine sevimli ayıcı ya da kalp objeleri ile süsleterek sevdiğinize güzel sürpriz de tasarlayabilirsiniz.

papatya-gibisin

Sevgililer Günü’ne Özel Çiçekler

Kişiye özel tasarımlar sevgililer gününü daha anlamlı hale getirir. Vazo içinde orkide, beyaz güller arasına serpiştirilmiş bir adet kırmızı gül ya da silindir kutu içinde göndereceğiniz gül demetleri her zaman daha dikkat çekicidir. İsim ya da görsel baskılı çiçek buketleri hazırlatarak sevdiğinizin her zaman özel kalacağını belirtebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiye sevginizi sadece Sevgililer Günü değil yılın 365 günü gösterebilirsiniz. Bahar ayında özellikle mevsim çiçekleriyle hazırlanmış bir çiçek buketi yollayarak romantik aşkınızı ölümsüz kılabilir ve her zaman kalbinde olduğunu anlatabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlı çiçek aranjmanları ise aşkınızın ne kadar değerli olduğunu temsil eder. Beyaz güller, lilyum, lale, papatya, kırmızı veya pembe karanfil ve orkideler ile hazırlatacağınız tasarımlar ile aşkınıza hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Yanıtla