Süet Etek Kombinleri

Süet etekler her sezon farklı renk ve modelleriyle farklı bir tarzı size getirmeye devam ediyor. Süet etek modelleri ile hem bohem bir tarz yaratabilir hem de feminen bir görünüme kavuşabilirsiniz. Doğru kombinlerle giydiğiniz zaman kendinizi her zaman şık hissedersiniz.

etek

etek

Süet Etekler Nasıl Kombinlenir?

Süet etekler kış ayında özellikle kazaklar ile kombinlenen modellerdir. Balıkçı yaka veya bisiklet yakalı kazaklar ile süet etekleri uyum içinde giyebilirsiniz. Süet eteği gömlek ile giyerek kendinize kolejli bir hava da yaratabilirsiniz. Bu yıl hardal rengi süet etekler çok moda ve mavi renkli gömleklerle farklı bir kombinasyonu sizlere sağlar.

Ofis ortamında ise bu tarz etekleri blazer ceketlerle tamamlayabilirsiniz. Serin havalarda ise özellikle deri ceket ile kombinleyerek, şıklığınızı bütünlersiniz. Breton üstlerle de aynı şekilde kombinlenebilir ve feminen bir görünümü sizlere sağlar. Püsküllü süet etekleri ise sade parçalarla kombinlemeniz uygundur. Püsküllü modeller kendinden dikkat çektiği için üst kıyafetlerinizi sade renklerden seçmelisiniz.

etek kombini

etek kombini

Günlük kıyafetlerinizde süet etek tercih ettiyseniz kot ceket ile spor ayakkabı ile tamamlarsanız, gün içinde de kendinizi rahat hissedersiniz. Süet etekler özellikle kış aylarında opak çorap ile kombinlendiği zaman spor hava sizlere sağlar. Bu yıl ilginç renklerden oluşan etek modelleri ile kendinizi hem şık hem de rahat hissedeceksiniz. Süet etek ile süet çizme bütünlüğü de sizleri oldukça farklı bir havaya sokar.

Yanıtla