Veri Kurtarma İşlemleri – Outlook Onarma

Outlook, mail alıp göndermeye yarayan ve dünyada pek çok kurumsal firma tarafından kullanılan bir haberleşme programıdır. Her programda olduğu gibi Outlook’ta bazen bozulabilir. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda Outlook onarma işlemi yapmanız veya yaptırmanız gerekecektir. Eğer konu hakkında hiçbir bilginiz yok ise hiç müdahale etmemek her zaman en iyi seçenektir.

Outlook’ta kişisel dosyalarınızın saklandığı bir PST klasörü ve çevrimdışı verilerinize ulaştığınız OST klasörü bulunur. Bunlar bazı durumlarda isteklerinize yanıt vermez, verilerinize ulaşamazsınız. Tüm mail trafiğinin yaşandığı ve bazı zamanlar delil niteliğinde yazışmalarında yapıldığı Outlook’ta böyle bir durum yaşarsanız kesinlikle müdahale etmeden uzman bir firmaya yönelmelisiniz. Böyle zamanlarda genellikle yaşanılan durum ofiste meraklı bir arkadaşın “ben bir bakayım olmazsa sonra göndeririz” tarzı yaklaşımı olmaktadır. İlk yapılan müdahalenin çok önemli olduğunu hatırlatır ve bilinçsiz kullanıcılar tarafından yapılması durumunda veri kurtarma şansınızın çok azaldığını belirtmek isteriz. Outlook onarma işlemlerinde %99’luk bir başarı sağlamaktayız.

Hata Nedenleri

Outlook’ta verilerinize ulaşamıyorsanız eğer bunun bir takım nedenleri vardır. En yaygın neden ise mailler ile gönderilen virüslerdir. Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan bu saldırı nedeniyle verileriniz 3. Şahısların eline geçebilir. Bir diğer neden ise kullanıcı hatalarından kaynaklı yaşanır. Kullanıcılar bilinçli veya bilinçsiz olarak yaptıkları şeyler nedeniyle bir zaman sonra Outlook size hiçbir şekilde yanıt vermez.

Gold Data olarak Outlook’ta verilere ulaşılamama gibi durumlarda da müşterilerimizin daima yanındayız. Yaptığınız mailleşmelerin sizler için önemini bilerek ve tüm datalarınızı geri kurtarırız. Outlook onarma süreci boyunca tüm yapılanlar gizlilik ilkesi çerçevesinde sadece sizinle paylaşılmaktadır. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgiyi https://www.goldverikurtarma.com/outlook-pst-onarma adresinden edinebilirsiniz. Ayrıca diğer soru ve sorunlarınız için bizimle site üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yanıtla