Google Harita Hizmetleri

Web sitenizi ziyaret edecek olan kullanıcılar Google harita kaydı ile, işletmenizin konumunu rahatlıkla öğrenebilir. Günümüzde birçok firma, Google harita hizmetlerinden faydalanmaktadır. Siz de, ayda +3.000.000 kişi tarafından kullanılan Google Harita uygulamasına tek seferde kayıt olarak işletmenizi büyütebilirsiniz.

Google Haritalara Firma Ekleme

Google harita hizmetleri kapsamında, Google haritalara firmanızı eklediğinizde, arama motorlarında arama yapabileceğiniz tüm cihazlar üzerinden firmanızı görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, firmanıza ait web sitesinde satılan herhangi bir ürünü Google’de araştıran bir kullanıcı, o ürünü satan firmaların haritasına baktığında Google Haritalar sayesinde sizin firmanızı ve web sitenizi görecektir. Yani, Google Haritalar sayesinde yeni müşteriler kazanmış olacaksınız. Özellikle yerel işletmeye sahipseniz, Google harita hizmetlerinden faydalanmak satışlarınıza doğrudan etki edecektir. Firmanızın bilinirliği az olsa bile, çok düşük bir maliyetle firmanızı Google haritalara ekleyebilir ve günden güne büyüyebilirsiniz.

Web sitesini Google harita hizmetlerine dahil etmenin, işletmeniz açısından faydaları şunlardır;

  • Müşteri ve kullanıcı sayınız, geçmiş zamanlara oranla büyük bir hızda artar.
  • Kullanıcıların, bilgisayar ve cep telefonlarında kullandıkları harita servislerinden sizin işletmenizi bulmalarını kolaylaşır.
  • İşetmenizin yol tarifini, hizmet konusunu ve hizmet saatlerini belirterek uygun zamanda en yüksek faaliyeti gösterebilirsiniz.
  • İnsanların, sizin ürün veya hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de, potansiyel müşteri sayınızda da önemli ölçüde artış gerçekleşecektir.
  • Müşterilerinizin, işletmeniz hakkında yorum ve puanlama yapmasına imkan sunabilirsiniz. Bu sayede, yeni müşterilerinizin sizin hakkınızda daha detaylı bilgi edinmesini de sağlamış olursunuz.
  • İşetmenizi, rakiplerinize karşı her anlamda önde tutarsınız.
  • İşletmenizi Google Haritalar’a eklediğinizde, tüm navigasyon cihazlarına kayıt olma imkanı yakalarsınız.

Siz de, firmanızı Google Haritalar üzerine taşıyarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyorsanız https://www.trakyawebtasarim.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtla