Halka Küpelerin Geri Dönüşü

Günümüzde moda trendleri her ne kadar değişkenliği ile dikkat çekse de geçmişe olan dönüşü oldukça fazlası ile hissediliyor. Özellikle seksen ve doksanların modasını günümüze uyarlayarak moda trendleri arasında yer elde etmesini sağlama işlemi genel olarak birçok tasarımcının uyguladığı bir trend haline geldi. Bu durumda da günlük yaşantı içersinde sokak modası olarak 80 ya da 90’ lı yılları tekrar tekrar yaşama imkânına da sahip oluyoruz. Bu moda trenleri arasında bir zamanların oldukça beğenilen ve sıklıkla kullanılan halka küpeler de yerini aldı.

halka küpe

halka küpe

Halka küpeler birçok bayanın beğeni ile kullandıkları aksesuarlar arasında yer alığ her ne kadar moda olarak anılmasa da bayanların sıklıkla kullandıkları aksesuarlar arasında yer alıyordu. Fakat geçmişin moda trendlerini günümüze uyarlama işlemi halka küpelerde de yer alıyor. Bilinen halka küpelerin yanı sıra daha minimalist etkilere sahip olan halka küpeler yer alıyor.

küpe

küpe

Halka Küpeler Hangi Giyim Kombinin de Kullanılabilir ?

Halka küpeler ister geçmişin stili ile ister minimalist stil ile yenilenen özgün tarzı ile olsun her stil ile mükemmel uyum sağlayacak olan aksesuar parçalarıdır. Zaten bu sebepten dolayı da bayanların en vazgeçemedikleri takı aksesuar parçaları arasında yer alıyor. İster spor, ister salaş bir kıyafet ile kullanın kıyafetinize uyum sağlayacak olan halka küpeler aynı zamanda abiyeler ile de kullanılabiliyor.

Yanıtla