Espadril Kullanma Rehberi

Son derece sıcak geçen şu günlerde ayaklarımızın tüm bedenimizi taşıdığını düşünür isek o zaman ayaklarımıza gereken özeni göstermemiz gerektiğini söylemeye gerek bile yok. Yaz aylarında spor ayakkabı ve sandalet yerine son yıllarda kadınların birçoğu espadril tercih ediyor zira espadril  hem her ortamda rahatça giyilebiliyor hem de son derece rahatlar ve yine son yıllarda sadece topuksuz değil, topuklu modelleri ile de karşımıza çıkıyor.

ayakkabı

ayakkabı

Nasıl Kombinlenir?

Gelelim bu üstlerin nasıl kombinleneceği kısmına. Aslında her yerde hem spor, hem klasik olarak kullanabilirsiniz.

Spor tarzına bir örnek vermek gerekir ise Jean bir pantolon, düz renk bir fular ve basic bir tişört ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha klasik kullanmak isterseniz ise beyaz bir gömlek, tarzınıza uygun olan bir etek ile istediğiniz her ortama girebilirsiniz.

bayan espadril

bayan espadril

Burada hemen her yerde giyebileceğiniz bir başka kombin örneği vermek gerekirse İspanyol paça bir Jean pantolon bağcıklı espadriller ve sezonun diğer bir gözdesi olan pötikare bluzlar ile muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz.

Bunun yanında ister düz, ister bilekten bağlı olan modellerin tulumlar ile çok şık durduğunu belirtmeden geçmemeli.

Bir Pazar bruncha davetli iseniz mimoza modelini giyip, üzerinize bol salaş bir elbise giyebilirsiniz örneğin. Eklektik desenli olan modellerden birisine sahip iseniz o zaman da hafta sonu pikniğe giderken giymeniz uygundur. Uzun yürüyüş için en klasik olan modeli seçin ve takın ayağınıza giyin eşofmanlarınızı çıkın sokağa.

Yanıtla