Hangi Saçlara Balyaj Uygulanır?

Saç aralarına veya uç kısımlarına yapılan teknikte istenilen renk ve kalınlık uygulanır. Şişli balyaj uzman kadrolar eşliğinde saçınıza uygun yöntemi belirler ve profesyonel işlemlerle uygular. Kalınlığı, rengi ya da miktarı kişinin isteğine göre belirlenir. Saça doğal bir görünüm kazandırır ve fazla makyaja da gerek duymaz.

Krepelenmiş teknikle uygulanan yöntemle saçlar krepelenir ve renklendirme uygulanır. Diğer yöntem ise papatyadır. Papatya uygulamasında ise kişinin başına aparatlar kullanılır ve saçlar tepeden her yöne eşit şekilde dağıtılır. Aparatın üst kısmında kalan bölüme ise balyaj uygulanır.

şişli balyaj

şişli balyaj

Kısa Saçlara Balyaj Uygulanır mı?

Doğru yöntemlerle uygulanan teknik her türlü kısa saça yapılır. Şişli balyaj ile sizler yüz tipinize ve saçlarınıza göre istediğiniz balyaj modelini yaptırabilirsiniz. Kısa saçlarda saçların katlarına uygulanır ve saça üç boyutlu bir şekil sağlanır. Kısa saça hacim kazandıracağı gibi daha yoğun gösterir. Kısa saçlara uygulanırken saç modeliniz özellikle dikkate alınır ve gerekli teknikler yapılır.

Balyaj Yönteminin Yararları

Balyaj saçın tamamına uygulanmaz. Kısa saçlarda katmanlar halinde uygulanır, uzun saçlarda ise saçın ölçüsüne göre istenilen miktarda kullanılır. Saça ışıltı katacağı gibi doğal bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Yeni kesilmiş ya da en fazla üç ay önceden kesilen saçlara uygulanırsa etkisi daha fazladır.

balyaj saç

balyaj saç

Modern bir görünüm kazandıracağı gibi gün içinde kendinizi daha güzel hissetmenizi de sağlar. Balyaj röflenin bir başka çeşidi olsa da röfle gibi saçın tamamına uygulanmaz. Röfle tekniğinde kişinin makyajlı olması gerekir. Balyaj yönteminde ise ağır makyaja gerek yoktur.

Her saç tipine başarılı şekilde uygulanır. Saça kusursuz ve hacimli görünüm sağlar. İstediğiniz renklerde yaptırabilirsiniz. https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/b/sisli-balyaj sitesini ziyaret ederek balyaj teknikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı renk tonlarını seçebileceğiniz gibi saçınızın ana rengine uygun tonları da tercihe edebilirsiniz. Uzmanlar eşliğinde yapılan tekniklerde sizlerin yüz tipine uygun saç modeli ve balyaj uygulamaları belirlenir. Günün her saati kendinizi genç ve dinamik hissetmenizi sağlar. Spor kıyafetlerinizle de bu tarz teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yanıtla