Krom Boru Fiyatları

Krom borular sıvı ve buharın iletilmesinde en sık kullanılan malzemeler arasında üst sıralardadır. Paslanmaz borular veya diğer bir adıyla krom borular, paslanmaz sacların silindirik bir hale getirilmesiyle elde edilirler. Paslanmaz saclar, istenen boru çapına göre kesilerek krom boru halini alır. Krom boru fiyatları her ne kadar değişken yapıya sahip olsa da Karaca Paslanmaz sitesinde genellikle sabit ve en ucuz fiyat garantisiyle alışveriş yapmak mümkündür. Müşterinin talebine göre yüzey kalitesi parlak veya mat olarak seçilebilir. Son olarak borular taşlamaya girer ve istenilen amaçlar doğrultusunda üretilerek müşteriye teslim edilir.

paslanmaz boru

Krom Boru Çeşitleri

Krom borular geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Birçok çeşidi bulunur ve her çeşit farklı sektörlerde kullanılmak üzere üretilmiştir Krom boru çeşitleri üretim türüne, kaynak işlemine ve yüzeylerine göre değişiklik gösteren bir yapıya sahiptir. Krom borular iki grup altında incelenmektedir. Bu gruplardan birisi paslanmaz çelik çekme borudur. Bir diğer grup ise çelik dikişli boru olarak isimlendirilir.

Üretim türüne göre de krom boru çeşitleri değişiklik gösterir. Üretim türleri gruplandığında ise 3 adet grup karşımıza çıkar. Bu gruplar TİG kaynağı ile üretilen krom borular, lazer kaynağı ile üretilen krom borular ve son olarak HF kaynağı ile üretilen krom borular olarak karşımıza çıkarlar.

Son krom boru çeşitlendirmesi ise yüzey türüne göredir. Yüzey türüne göre 3 farklı grupta krom boru mevcuttur. Bunlar mat yüzeyli krom borular, satine yüzeyli krom borular ve polisajlı krom borular olarak isimlendirilir.

Krom Boru Fiyatları

Krom boru fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. 304 kalite paslanmaz çelik boru tercih edileceğinde sektördeki en uygun fiyatlı satış yapan sitelerden biriside Karaca Paslanmaz’dır. Karaca Paslanmaz sitesinde 8 mm dış çaptan başlayarak 609,6 mm dış çapa kadar 40’a yakın farklı ölçüde krom boru bulunmaktadır. Et kalınlığı ise 1 mm’den başlayarak 8 mm’ye kadar seyretmektedir. Fiyatları ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.karacapaslanmaz.com/304-paslanmaz-boru-fiyatlari siteyi ziyaret edebilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağladığı için sıkça tercih edilen Karaca Paslanmaz’ın ayrıca en uygun fiyatlara hizmet sağladığını hatırlatmakta fayda var.

Yanıtla