Stilinize Küçük Dokunuşlar Katın!

Sıradan gibi gözüken birçok kıyafet içinde stilinizi yansıtan ya da sizi tarz gösterecek birçok küçük detaylar yer alıyor. Bu küçük dokunuşları giyim içine katarak tarz sahibi bir giyim ya da stilinize uygun bir ahenk katabilirsiniz. Klasik giyim stilinizde sıyrılacağınızı ve son derece şık olacağınız birkaç öneriyi dikkatte alarak sizde beğenilen ve tarz görülen bir giyim stiline kavuşabilirsiniz.

gözlük

gözlük

Gömlekler

Gömleklerin pantolon ya da etek üstüne bırakıldığı dönem geride kaldı. Bunun yerine tarz görünmek için pantolon ya da etek içine sokacağınız gömleğin bu kısmını belli belirginleştirecek şık bir kemer detayı katabilirsiniz.

Kazaklar

Kazak seçiminde kısa boylu iseniz uzun kazaklardan uzak durmanız önerilir. Bunun yanı sıra kazaklarınızı daha şık ve daha tarz göstermek için farklı yaka iğneleri ya da kolyelerden yaralanabilirsiniz.

Makyaj

Günlük hayat içinde abartılı makyajdan uzaklaşmanız önerilir. Bu sizi olduğunuzdan daha yaşlı göstermenin yanı sıra doğallığınıza gölge düşürecektir. Bu sebep ile daha natürel renklerin hâkim olduğu ve daha sade bir makyaj seçmeni önerilir.

makyaj

makyaj

Aksesuar Seçimleri

Günlük yaşamda, iş hayatında ya da özel davet ve gecelerde seçiminizi yaparken gideceğiniz mekâna göre farklı aksesuarlar kullanarak giyim parçanızı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Beyaz bir tişörtü deri ceket, güneş gözlüğü ve küpe ile taçlandırırken iş hayatında ise kumaş tek düğme ceket uzun şık bir kolye ile tamamlamanız mümkün.

Yanıtla