Biker Ceket Nasıl Giyilir?

Yurtdışında bir süredir en fazla tercih edilen ceket türlerinden bir tanesi olan biker ceketler, şimdilerde ülkemizdeki kadınların büyük bir beğenisini kazanmaya başladı. Ancak yapılan yanlış kullanımlar sonrasında ortaya güzel görüntülerden ziyade kötü kombinler çıkabiliyor. Bunun önüne geçmek ise oldukça kolay.

Doğru Kombini Kolayca Bulun

Genel olarak biker ceketin en sık kullanım şekli tamamen siyah renkli parçaların seçilmesi ile oluşturulan kombinler. Kısa bir siyah eteğin yanı sıra seçilecek doğru biker ceket, etek ve topuklu ayakkabı; kadınların istedikleri şık görüntüye erişmelerine de yardımcı olacaktır.

ceket

ceket

Casual şıklık ortaya koymak isteyen kadınlar ise biker ceketleri kot ya da deri şortlar ile kullanabilirler. Bunun üzerine şort ile uyumlu t-shirt, sneakers tarzı bir ayakkabı ve yüze uygun güneş gözlüğü tercih edilebilecektir.

Öğleden sonraları ya da bir davete gidilirken biker ceket kullanılmak istenildiği zaman ise bu ceketler elbiseler ile kombin edilebilecektir. Öyle ki yaz aylarının gözdesi olan floral elbiseler bile eğer istenirse biker ceketler ile rahatlıkla kullanılabilecektir. Böylesi bir kombin yapılmak istendiği zaman kırmızı mat ya da parlak ruj ile kombin tamamlanabilecektir.

ceket modeli

ceket modeli

Son dönemlerin gözdesi olan tulumlar da yine biker ceketler ile kombilenebilir. Uzun bir tulum tercih edileceği zaman altına seçilecek olan stiletto ile daha elegan bir seçim yapılmış olacak; bu kombin istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilecektir.

Yanıtla