Evimin Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Özellikle de yeni evlenecek çiftlerin en önemli konularından bir tanesi de kuşkusuz ki evlerini nasıl dekore edecekleridir. Bu öyle kolay bir iş değildir. Yatak odası, salon, mutfak ve banyo gibi ev içerisindeki birçok alanı zevkinize ve bütçenize en uygun şekilde döşemeniz gerekir. Evinize gittiğinizde ferahlamalı ve mutlu olmalısınız. Bu da iyi bir dekorasyondan geçer.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Peki evimizi nasıl dekore etmeliyiz? Birçok kişi kendisine ya da çevresindekiler hep bu soruyu sorar. İşte biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için ev dekorasyonu hakkında bazı temel tavsiyeler vermek istedik, mutlaka okumalısınız.

Farklı Dekorasyon Tavsiyeleri

Her şeyden evvel sizlere tavsiyemiz kesinlikle salon ya da oturma odanızda beyaz rengini kullanmanız olacak. Duvarlarınızda ya da mutfağınızın dolaplarında beyaz kullanırsanız ona enerji katmak için farklı renkleri yanında tercih edebilirsiniz. Mesela mutfağınızda beyaz hakim ise orada kullandığınız avizeyi sevdiğiniz canlı bir renkten seçebilirsiniz.

duvar dekoru

duvar dekoru

Yine salonda da renkli objeler kullanarak beyaza enerji katar, ortamda canlılık oluşturabilirsiniz. Ayrıca son zamanların en moda dekor fikirlerinden bir tanesi de evin salonunun bir köşesinde kendinize ait, özel bir alan oluşturmaktır. Bu köşe sayesinde evinizde bambaşka bir dokunuş yaratabilirsiniz. Sizi anlatan ve yansıtan bir köşe olabilir. Son olarak size tavsiyemiz kalabalıktan uzak durmanız olacak. Çok eşya kullanmak hem görüntü olarak göz yorar hem de sizi yorar.

Yanıtla